Ūdens sistēmas uzstādīšana Udensjums.lv

2014-04-11 11:37

Kvartārā zemes kārta, dolomīts un smilšakmens slānis - šīs ir pazemes kārtas, no kurām var saņemt ikdienas vajadzībām un uzturā izmantojamu kvalitatīvu dzeramo ūdeni. Veidojot urbumu attiecīgajā pazemes slānī, no iežiem ūdens tiek izspiests un sloga dēļ plūst uz augšu. Ja privātmājā noderētu ūdens autonomā apgādes sistēmas uzstādīšana, uztici to ūdens apgādes sistēmas uzstādītājiem Udensjums.lv speciālistiem. Attiecīgi lokācijas vietai piemērot atbilstošāko variantu .

Artēziskais urbums ir vispopulārākais ūdens piegādes risinājums, turklāt labs piemērots variants privātmājas, vasarnīcas u.c. dzeramā ūdens problēmu sakārtošanā.

Nebeidzamas ūdens rezerves ar dziļurbuma ierīkošanu

Atšķirībā no augšējās zemes kārtas ūdens iegūšanas opciju, artēziskā urbuma ūdens ir izolēts no bakterioloģiskā piemaisījuma, jo tas atrodas starp ūdeni necaurlaidīgiem slāņiem. Pateicoties tam, ūdens ir kvalitatīvs un tīrs, tomēr tā sastāvs var būt ar palielinātu dzelzs u.c. ķīmisko elementu savienojumu klātbūtni. Tādos apstākļos jautājumu var atrisināt ar  ūdens filtrēšanas iekārtu ierīkošanu .

Salīdzinājumā ar parējām ūdens pieveduma sistēmām dziļurbumos ir praktiski pastāvīgi un bagātīgi ūdens krājumi, tam ir regulāra ūdens pieplūde un var nodrošināt ļoti lielu ūdens patēriņu. Atkarībā no dziļurbuma dziļuma, konstrukcijām un grunts sastāva, tā montāža aizņem aptuveni trīs līdz desmit dienas. Ja gribi privātmāju vai vasarnīcu nodrošināt ar kvalitatīvu dzeramo ūdeni, speciālisti no Udensjums.lv sniegs nepieciešamo konsultāciju un uzinstalēs lokācijai derīgāko ūdens iegūšanas sistēmu.