SMS KREDĪTS TIEŠSAISTĒ - IESPĒJA DZĪVOT ZAĻI!

2014-10-26 19:12

Viegls paņēmiens, kā ātrā laikā, parocīgi un bez liekām formalitātēm saņemt vajadzīgos naudas līdzekļus! SMS kredīts - naudas aizdevums internetā - bez starpniekiem un gaidīšanas uz formalitāšu kārtošanu. Īstermiņa aizdevējs SMScredit.lv ir nodibinājis sistēmas kompleksu ātrā aizdevuma noformēšanai, ko varēsi aizņemties četros veidos: kredīta pieprasījums tieši vietnē pie SMScredit.lv, piesakot kredītu pie SMScredit.lv kredītspeciālistiem, noformēt vajadzīgo kredīta summu tuvākajā Latvijas Pasta nodaļā, tāpat arī visērtākais variants - ar SMS palīdzību

Kādēļ nelikt lietā iespēju, kas novērsīs traucēkļus, interesējoties pēc īstermiņa kredīta paziņām vai tuviniekiem?! Ja esi vecumā no 20 līdz 75 gadiem un ar līdz šim ievērotu kredītsaistību vēsturi, nav redzams traucēklis, kas noraidītu iespēju noformēt SMS naudas aizdevumu.

SMScredit.lv portālā varēsi parocīgi izmantot naudas aizņēmuma aprēķināšanas rīku, kurā norādīt aktuālo kredīta summas apmēru un laiku līdz vienam kalendārajam mēnesim - 30 dienas. Uzskatāmi var redzēt, kāda apmēra summa ir jāatgriež līdz konkrētajam laikam, kurā ir ietverta opcija arī pagarināt SMS ātrā kredīta atmaksas laiku. Ja esi izlēmis pieprasīt kredītu ar īsziņas palīdzību, vajag aizpildīt reģistrācijas formu SMScredit.lv vietnē. No Tevis tiks prasīta personas kontakti un privātais bankas konta numurs, no tā nepieciešams pārskaitīt 0.01 EUR reģistrācijas maksu. Pēc reģistrēšanās portālā Tev ērtākā laikā spēsi nosūtīt īsziņu uz telefona numuru 157 un pieteikt SMS īstermiņa naudas aizdevumu . Kad būsi nosūtījis īsziņu SMScredit.lv darbinieki izvērtēs SMS naudas aizdevuma pieteikumu un Tavu parādsaistību vēsturi, lai pārliecinātos par Tavām potenciālajām iespējām atmaksāt kredītu norādītajā laikā. Pozitīva lēmuma gadījumā uz telefonu tiks nosūtīta apstiprinājuma īsziņa par kredīta piešķiršanu -“Kredīts ir piešķirts!”, pēc kā arī pieprasītā SMS kredīta kopsumma tiks pārskaitīta uz Tavu kontu. Sekot līdzi kredīta statusam un ikmēneša naudas aizdevuma atmaksas summu vari izveidotajā profilā SMScredit.lv mājaslapā.PPie pirmās SMS ātrā kredīta saņemšanas reizes var saņemt kredīta apmēru līdz pat trīs simtiem eiro. Ja kredīta atmaksāšanas laikā nebūsi pārkāpis naudas aizņēmuma atmaksāšanas nosacījumus, nākamajā reizē lielākā iespējamā aizdevuma summa būs jau 425 EUR.

 

Vairāk par kredītiem uzzini šeit- xlstore.lv

 

SMScredit.lv ir vadošais īstermiņa kredītu aizdevējs Latvijā. Tas ietilpst 4Finance pārstāvniecībā, kas tiek pārstāvēta 12 valstīs. Par savu galveno uzdevumu nosaka radīt ērtākus finanšu pakalpojumus tiešsaistē un pēc izdevības attīstīt cilvēku ikdienas kvalitāti, garantējot papildu naudas līdzekļus, lai piepildītu savas vēlmes un sapņus. Gribi pieteikt ātro SMS kredīta pieteikumu internetā? Apmeklē SMScredit.lv un atrisini naudas jautājumu dažu minūšu laikā.