AUTOSKOLA AUTOPRIEKS – DROŠA IZVĒLE CSDD EKSĀMENA UN TRANSPORTLĪDZEKĻA APLIECĪBAS SAŅEMŠANAI!

2015-07-21 18:49

CSDD EKSĀMENSAutoskola Autoprieks palīdzēs jums izjust pārvietošanās brīvību gan pilsētā, gan ārpus tās! Lai tas notiktu, jums tikai jānokārto CSDD eksāmens un jāsaņem, piemēram, B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība. Mūsu autoskolas Rīgā strādājošie  pieredzējušie instruktori nodos jums savas zināšanas un pieredzi, lai šis pārbaudījums būtu sekmīgs un jūs kļūtu par prasmīgu satiksmes dalībnieku. Pirms būs noticis CSDD eksāmens jūsu iegūtās zināšanas palīdzēs izvērtēt CSDD tests. Mēs būsim noderīgi arī profesionāliem šoferiem, kuriem vajadzīga periodiskā apmācība (95 kods sertifikāts).
Autoskola Autoprieks ir viens no autovadītāju apmācību tirgus līderiem, tādēļ tai nepārtraukti jāattīstās un jāpaaugstina mācībspēku kvalifikācija. Visu kategoriju - kā B kategorijas, tā arī citu, piemēram, profesionālo kategoriju (95 kods), transportlīzekļu vadītāju apmācība autoskolas Rīgā un citās pilsētās izveidotajos mācību klasēs  notiek saskaņā ar mūsdienu prasībām un jaunākajām metodēm. Atgādinām, ka vadītāja apliecības ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (95 kods) derīguma termiņš ir pieci gadi. Elastīgi autoskolas apmācību laiki ļauj kursu dalībniekiem ceļu satiksmes noteikumus un automašīnu vadīšanu apgūt, netraucējot darbam un personiskajai dzīvei. Ar mūsu autoskolas Rīgā un citās Latvijas pilsētās strādājošo pieredzējušo pasniedzēju un instruktoru atbalstu CSDD eksāmens noteikti būs sekmīgs un ļaus piepildīt sapni par autovadītāja apliecību. Par iegūtajām zināšanām jums palīdzēs pārliecināties www.autoprieks.lv pieejamais CSDD tests. Autoskolas Rīgā jaunajiem transportlīdzekļu vadītājiem piedāvā daudzveidīgas sagatavošanās iespējas, tomēr autoskola Autoprieks ir starp tām, kas saviem audzēkņiem velta ļoti lielu personisku uzmanību, stiprinot ticību saviem spēkiem. Mūsu autoskola sniedz ne vien mācību plānā noteiktās zināšanas, bet ar prasmīgu instruktoru un pasniedzēju starpniecību dod audzēkņiem iespēju saņemt praktiskus ieteikumus, kas lieti noderēs ne vien tad, kad tiks kārtots CSDD eksāmens, bet galvenokārt negaidītās situācijās uz ceļa.
Autoskolas Autorpieks kursanti vienlaicīgi mācās gan ceļu satiksmes noteikumus, gan automašīnas vadīšanu, tādēļ jaunās zināšanas un prasmes nekavējoties var pielietot praksē, vai arī pārbaudīt, piemēram, autoskolas mājas lapā www.autoprieks.lv, kur tiek piedāvāts CSDD tests. CSDD tests ir lieliska iespēja pirms tiek kārtots CSDD eksāmens pārliecināties par apgūtajām zināšanām, kā arī vajadzības gadījumā tās uzlabot. Mūsu autoskola ir pārliecināta, ka īpaša uzmanība katram kursantam un skolas pasniedzēju un instruktoru augstā kvalifikācija atvieglos mērķa sasniegšanu un CSDD eksāmens tiks nokārtots sekmīgi, bet profesionālajiem autovadītājiem izsniegts 95 kods sertifikāts. Autoskolas Autoprieks neapstrīdama priekšrocība ir kvalitatīvs autoparks – praktiskās nodarbības veicam tikai ar automašīnām, kas nav vecākas par pieciem gadiem. Ne visas autoskolas Rīgā saviem audzēkņiem nodrošina šādus apstākļus. Vēl kāds būtisks aspekts – praktisko apmācību piedāvājam veikt tieši ar tāda vai līdzīga modeļa automobili, kāds ir jūsu īpašumā vai kādu esat iecerējis iegādāties.
Autoskolas Rīgā un citur Latvijā – Autoprieks pakalpojumi pieejami ne tikai galvaspilsētā, bet arī citviet Latvijā. Autoskolas nodaļas atrodas pilsētu centros vai arī apkaimēs netālu no sabiedriskā transporta pieturvietām, tādēļ ir viegli sasniedzamas. CSDD eksāmens A, B, C, D kategorijas un 95 kods transportlīdzekļa vadītāja apliecības saņemšanai būs sekmīgs, ja tam gatavosieties autoskolā Autoprieks. Veicam arī profesionālo autovadītāju periodisko apmācību sertifikāta (95 kods) saņemšanai. Kursiem aicinām reģistrēties skolas mājas lapā www.autoprieks.lv, kurā, starp citu, pieejams CSDD tests, kas ļaus pārbaudīt jūsu pašreizējās zināšanas. Autoskola Autoprieks – viena no vadošajām autovadītāju sagatavošanas iestādēm!