Berendsen – dvieļu turētājs, gumijas paklājiņi un daudz kas cits!

2015-06-01 16:37

Uzturēt lielisku higiēnu un kārtību biroja labierīcību telpās ar prieku palīdzēs augsti kvalificētā Berendsen servisa darbinieku komanda. Plašajā instrumentu piedāvājumā ir viss būtiskākais, lai gādātu par tīru un jauku vidi gan lielāku, gan mazu ofisu sanitārajās un citās telpās.

 

Pienācīga roku higiēna ne tikai nodrošina tīrību, bet arī ļauj izvairīties no visdažādākajām saslimšanām. Šķidro ziepju dozators ir ērts un pārbaudīts risinājums patiesi tīrām rokām darba vides telpās vai mājoklī. No vidi saudzējošā dozatora rokās nonāk noteikta putu līdzekļa doza, kas ļauj veikli un rūpīgi nomazgāt rokas, pārmērīgi neizšķiežot ne  ziepes, ne tekošo ūdeni. Dozatora ziepes ir mīkstas un tīkamas rokām, tomēr vienlaikus bez  problēmām efektīvi ļauj nomazgāt arī tādas nepadevīgas substances kā eļļas maisījumus vai taukvielas. Papildus mazgāšanas līdzekļa iepakojumā ieliktais sūknītis neļauj ziepēm pilēt, kā arī piecsimt mililitru lielais pakojums pietiks gana ilgam laikam (vairāk nekā 1200 lietošanas reizēm). Berendsen līdzekļu sortimentā ir arī putu ziepju dozatori ar sensoro darbību, kas uztver, kad zem tiem nolikta plauksta un tūdaļ padod atbilstošo mazgāšanas līdzekļa daudzumu.

 

Efektīvs un videi draudzīgs instruments roku slaucīšanai pēc noskalošanas ir kokvilnas dvieļu turētājs. Šāda tipa turētājs ļauj katram sanitāro telpu lietotājam izmantot savu tekstila dvielīti, kas sastāv no tīras kokvilnas . Attiecīgi pēc tā vienreizējas lietošanas netīrā kārta mehanizēti nonāk īpašā nodalījumā, izlolējot to no nelietotās daļas. Šādā veidā katram lietotājam uzreiz būs vēl nelietots dabiskais roku dvielis, nodrošinot tīru un privātu izjūtu. Dvieļa materiāls turētājos ir antibakteriāls, maigs un patīkams saskarei ar  ādu. Pavisam trīsdesmit piecus m garais tinums būs gana 100 roku noslaucīšanas situācijām,pēc tam Berendsen profesionālais serviss parūpēsies par operatīvu tīro dvieļu atvešanu un uzlikšanu. papīra dvieļi, kuri nekavējoties tiek izlietoti,  vērts uzzināt par dvieļu turētāja piedāvātajām priekšrocībām. Kokvilnas dvieļu turētājs nodrošina jaunu,  nelietotu dvielīti katram  apmeklētājam, jo pēc roku nosusināšanas, samitrinātais dvieļa posms mehāniski tiek nodalīts no tīrās daļas. Dvieļa turētājs ir noderīgs jebkurā birojā. Dvieļa dabiskās šķiedras uzbūve gādā par rūpīgu ūdens uzsūkšanu un atbrīvo ādu no  mikrobiem. Šis videi draudzīgais risinājums atbrīvos Jūs no iztērēto papīra dvieļu grēdām un pēc iztērēšanas dvieli atkārtoti mazgās pielāgotā un ekoloģiskā tehnoloģijā. Tai pat laikā arī dvieļa turētāja ārpuse ir noturīga pret baktērijām un viegli saglabājama tīra. Berendsen produktu sortimentā atrodami dažādāko krāsu kokvilnas dvieļu turētāju modeļi, kas veiksmīgi iekļausies ikviena dizaina telpu iekārtojumā.

 

Rūpējoties par grīdu tīrību darba vidē vai mājās, vienkāršs un labs risinājums būs gumijas paklājiņi jeb skreiperi. Vērienīgajā Berendsen paklāju sortimentā atrodami dažādu veidu un lielumu gumijas paklājiņi no kvalitatīvas nitrilgumijas. Izturīgie skreiperi veic smilšu, māla, sniega un dažādu citu raupjo gružu kārtīgu uzņemšanu un būs lietderīgi katrai sezonai, jo īpaši rudenī un ziemā. Nolikts  durvju priekšā, šāda veida paklājiņš rūpēsies gan par grīdu, gan kurpju tīrību, labi noberžot visus gružus. Berendsen arī rūpējas par pastāvīgu un operatīvu gumijas grīdsegu maiņas pakalpojumu, nodrošinot zemas kopējās izmaksas saskaņā ar ikviena klienta un attiecīgo telpu prasībām.

Baudiet tīru un sakoptu apkārtni, izraugoties kvalitatīvu higiēnas piederumus par izdevīgām cenām no Berendsen!