Efektīvi žoga varianti katra klienta nepieciešamībai

2014-08-26 15:21

Tavam pagalmam vajadzīgas pārmaiņas? Sāc ar teritorijas iežogojuma izvēli! Tīmeklī meklējot speciālistu piedāvātos pakalpojumus, kas piedāvātu individuālus žogu risinājumus, pilnīgi nepārprotami nokļūsi mājaslapā Tvora.lv! Aplūkojot uzņēmuma  "Tvora " mājaslapu, atradīsi sev atbilstošāko žoga variantu! Uzņēmums SIA “Tvora” piedāvā gan bezmaksas sētu projektēšanu, gan arī veiktā pasūtījuma piegādes iespējas uz klientam ērtāko vietu Latvijā.

Kā viens no populārākajiem žogu variantiem, kas ir plaši izmantots Latvijas platuma grādos, ir koka žogi. Firmas mājaslapā Tvora.lv varēsi atrast koka žogu risinājumu modeļus - gan ar statiskā, gan ar horizontālā novietojuma koka dēļiem. Koka žogu izgatavošanā tiek izmantota vienīgi kvalitatīvi apstrādāta skuju koku koksnes materiāli, kas nodrošinās lielu kalpošanas laiku. Taču lielām teritorijām kā ganības, aploks u.c. vērts pasūtīt žogu no PVC jeb plastmasas veida žogi. Pasūtot PVC materiāla sētu, nebūs jāuztraucas par tās priekšlaicīgu nolietošanos, jo PVC materiālam ir augsta noturība pret UV stariem un mitrumu .  Pamatīgākiem žogu risinājumiem komplektē metāla žogu izveidošanu un uzstādīšanas iespējas. Metāla žogu sistēmas ir teicami piemērotas dažādam reljefam un arhitektūras stilam.

Ja tavā īpašumā ir nesen iegūta teritorija, ko esi paredzējis norobežot ar ātru un ekonomisku žogu, būtu ieteicams izmantot metinātā sieta žoga variantu. Metinātais sieta žogs tiek izgatavots no lodētām cinkotām stieplēm, kas ir savstarpēji sametinātas kopā, veidojot ruļļa sietu. Labs risinājums piepilsētā piederošā dārziņa ierobežošanai. Bez tam tās montāža ir salīdzinoši vienkārša - sietu piestiprina pie speciāliem stabiem, kuri tiek iekalti gruntī. Tas, ka metāla siets ir izgatavots no cinkotām stieplēm nozīmē, ka siets ir stingrs un nav pārāk elastīgs, tātad - piemērots pagaidu variants. Masu pasākumiem - mūziķu koncertiem, brīvās dabas pasākumiem u.c. kultūras pasākumiem -, kur nepieciešams kontrolēt masu plūsmu, mobilie žogi būs atbilstoši. Tvora.lv darbinieki klientiem piedāvā mobilo žogu komplektāciju, kur iekļauts betona pamats žogi uzstādīšanai, savienojumi un saliekams siets no cinkota tērauda.

Ja tagadējam akmens žogam ir izdrupuši betona jumtiņi un tie ir diezgan nolietojušies, ļoti būtiski tos nomainīt. Iegādājies betona jumtiņus pie uzņēmuma SIA "Tvora" profesionāļiem!

Piesaki konsultācijas laiku, rakstot e-pastu - info@tvora.lv - vai sazinoties ar firmas darbiniekiem telefoniski (+371 67881043). Apskati firmas mājaslapu www.tvora.lv - tur sameklēsi ne tikai šos, bet arī citus žogu risinājumus, kā arī sētas vārtu sistēmas un īpašuma labierīkošanai nepieciešamos būvmateriālus.