HIGIĒNAS PRASĪBAS, ZINĀŠANAS, KAS JĀIEGŪST TIEM, KAS DARBOJAS PĀRTIKAS APRITES UZŅĒMUMOS

2015-06-14 16:43

Ja Tev vajadzīgs iziet apmācību kursu “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā”, tad netērē savu laiku un piesakies apmācībām internetā! Laika patēriņš apmācību laikā ir vidēji 3 stundas. Apmācības pieejamas kā krievu, tā arī latviešu valodā. 

 

 

 

 

 

 

Kopumā, Web apmācība sastāv no trīs daļām, kas ietver starptestus un beidzas ar eksāmenu. Ja eksāmenā pareizo atbilžu skaits pārsniedz 20%, eksāmens tiek uzskatīts par nokārtotu un ir iespējams, nekavējoties izdrukāt vai saglabāt apliecību. Savukārt, ja nepareizo atbilžu skaits pārsniedz atļauto, pārtikas higiēnas apmācību eksāmenu uzskata par nenokārtotu, un apliecību neizsniedz. Eksāmena nenokārtošanas gadījumā jāpasūta jauna pārtikas higiēnas apmācība. Netiks zaudēta ne informācija, ne laiks.

 

Higiēnas prasības ir nozīmīgas ikvienā uzņēmumā. Higiēnas prasības nodrošina tīru un sakoptu darba vidi, lai ikviens darbinieks justos patīkami un atbilstoši higiēnas normām. Higiēnas prasības attiecas ne tikai uz pārtikas uzņēmumiem, bet arī cita veida, piemēram, pirmsskolas izglītības iestādes.

 

Ja Tu esi uzņēmuma pārstāvis un Tev rodas šaubas par to, vai webapmaciba.lv piedāvā darbiniekiem atbilstošas apmācības, tad beidz šaubīties Webapmaciba.lv piedāvā naudas atgriešanas iespēju.   Viss, kas Tev jādara, jāpasūta apmācība un jāsamaksā par to sev ērtākajā veidā. Jāiziet apācības, bet, ja konstatēsiet, ka higiēnas apmācības nebija atbilstošas, ne vēlāk kā 10 dienu laikā jānosūta vēstule uz info@webapmaciba.lv. Vēstulē jānorāda sekojoša informācija: firmas nosaukums, apmācību pasūtīšanas datums, apmācāmā Vārdu un Uzvārdu, apmācību vides lietotāja vārdu, kas tiek dēvēts arī par “user”, un visbeidzot, skaidrojumu, kāpēc Tava uzņēmuma darbiniekiem nav piemērota uz web lapām balstītā pārtikas higiēnas apmācība. Nosūtot šādu vēstuli, webapmaciba.lv 30 dienu laikā atgriezīs naudu un Tavas firmas kontu. Situācijā, ja web lapu apmācība neatbilda prasībām un iecerēm, webapmaciba.lv garantē, ka tiem uzņēmumiem, kas pirmo reizi pasūta higiēnas apmācības, trīsdesmit dienu laikā tiks atgriesta maksa par apmācībām.

 

Vajadzīgas zināšanas par sanitāro minimumu? Vēlies iegūt apliecību, kas pierāda, ka esi pilnvērtīgs darbinieks? Izvēlies webapmaciba.lv un pārliecinies, ka tas ir ērts un izdevīgs veids iegūt visu nepieciešamo!