HIPO.LV MIKROKREDĪTS

2014-09-06 13:49

Ja vajadzīgi līdzekļi, kas sekmēs iespēju virzīt savu biznesu vai attīstīt līdzšinējo, laba izvēle ir Hipotēku bankas (Hipo.lv) piedāvātais finansējums uzņēmuma attīstībai. Hipo.lv finansējuma biznesam aizdevumi var tikt izsniegti kapitālam un investīcijām. Kā galvotājs šim uzņēmējdarbības finansējumam ir jāpiesaista uzņēmuma īpašnieks. Mikrokredīts termiņš ir 5 gadi. Lielākā iespējamā aizdevuma summa ir līdz 10 000 latu ,kas ir 14 228.72 EUR, bez tam apgrozāmiem uzņēmuma līdzekļiem līdz pieci tūkstoši latu (7 114,36 eiro).

 

Mikrokredīta apstiprināšanas noteikumi

Hipotēku bankas mikroaizdevuma atmaksas laiks ir līdz pat 5 gadiem, kas sekmēs esošā vai jaunā biznesa izaugsmi pilnīgi jaunā līmenī. Hipo.lv finansējuma atbalstam var pieteikties katrs uzņēmums un jaunais uzņēmējs, ja :

*uzņēmuma gada apgrozījums neto nav lielāks par 1.4 miljoni latu (1 992 020,53 EUR);

*pilnas slodzes nav vairāk par desmit;

*kopējā parādu summa nesastāda vairāk par 71 143.59 eiro jeb 50 000 LVL (Hipotēku un citās bankās, kā arī finanšu institūcijās;

*uzņēmumam nav parādu VSAOI un ir brīvi no nodokļu parādsaistībām.

Finansējumu uzņēmējdarbībai var nokārtot arī jaunie uzņēmēji, kam pēc Hipotēku bankas naudas līdzekļu finansējuma apstiprināšanas divu mēnešu periodā jāreģistrējas kā saimnieciskās darbības veicējam.

Visiem Hipotēku bankas klientiem papildpakalpojumu pieejamība

Ikviens uzņēmējs, kas kļūst par Hipo.lv bankas klientu, var ērti pārlūkot finansējuma aizdevuma konta detaļas - % likmi un neatmaksātās summas lielumu, aizdevuma termiņu un citu informāciju Hipotēku bankas internetbankā HipoNet.lv. Par interneta bankas lietotāju bez maksas var reģistrēties Hipotēku bankas filiālēs un Attīstības programmu konsultāciju centros visā Latvijā.

Valūtas konvertācijas pakalpojums ir pieejams ikkatram Hipotēku bankas klientam ar aktīvu aizdevumu, un valūtas darījumi notiek pēc Hipotēkas bankas noteiktajiem valūtas maiņas kursiem. Hipotēku banka piedāvā arī dokumentārās operācijas pakalpojumu, kas lietderīgi uzņēmumiem ar starptautiskās vai lokālās tirdzniecības biznesu. Jomas lietpratēji izveidos dokumentāro inkaso, bankas garantijas un akreditīvu. Hipotēku bankas klienti var izmantot ar privatizācijas sertifikātiem saistītus pakalpojumus: pagaidu un atkārtota privatizācijas konta atvēršana, uzņēmumiem atvērt privatizācijas sertifikātu izsoles tirdzniecības un ieguldījumu atsevišķus kontus. Papildus pakalpojums ir zemes izpirkuma līgumu slēgšana ar bijušajiem zemes īpašniekiem vai mantiniekiem , kam zemes īpašuma tiesības ir reabilitētas, tomēr piešķirtā zemes platība krietni pārsniedz atjaunojamo.