INTERNETA VEIKALS HANSAPOST.LV - VELOSIPĒDI VASARAI UN AKTĪVAM DZĪVESVEIDAM

2015-06-27 14:24velosipēdiPavasaris un vasara - īstais laiks aktīvas atpūtas baudīšanai. Ja arī tu esi no tiem, kam patīk atpūsties svaigā gaisā, vērts padomāt, kā šo atpūtu padarīt vēl aizraujošāku.

Iestājoties siltajam laikam, tā vien gribas atpūsties brīvā dabā. Ja arī tev tuva ir atpūta svaigā gaisā, ieskaties Hansapost.lv , lai tur atrastu dažādas preces lieliskai atpūtai kopā ar ģimeni vai draugiem.

Ja esi iecerējis nopirkt jaunu velosipēdu, arī tad ieskaties Hansapost.lv piedāvājumu klāstā. Tur var iegādāties velosipēdus visai ģimenei, tādēļ ikviens varēs atrast ko sev piemērotu. Pieejami gan apvidus, gan kalnu, gan arī pilsētas un pat saliekamie velosipēdi.

Piemēram, kalnu velosipēdi aprīkoti ar ātrumiem, lai varētu braukt pa dažādu tipu ceļiem, taciņām un kalniem.

Šajā internetveikalā ikviens atradīs savējo – šeit ir gan sieviešu, vīriešu, meiteņu, zēnu un bērnu velosipēdi, kā arī to aprīkojums: ķiveres, cimdi, sēdekļu pārklāji, velosipēda sēdeklīši uz rāmja.

Lielā izvēlē sieviešu velosipēdi. Piemēram, klasiskie pilsētas tipa velosipēdi ir ar papildu aprīkojumiem dāmu ērtībām: zvaniņu, velosipēda groziņu, bagāžas rāmi, ķēdes un dubļu sargiem.

Savukārt, ja tev ir svarīgi, lai divritenis ir ērti pārvadājams un neaizņem daudz vietas, tad  derēs saliekamie velosipēdi, kā Rower vai Jubilat (ar mīkstu sēdekli).

Hansapost.lv nopērkami lieliski bērnu velosipēdi visām gaumēm un vecumiem. Preču klāstā riteņi, kas paredzēti bērniem jau no 3 gadu vecuma. Savukārt bērniem no 6-8 gadu vecumam būs piemērots zēnu velosipēds Volare Ambush Junior Cross, bet meitenēm - elegantais Fuji Sandblaster koši zaļā krāsā. Savukārt lielākie puiši noteikti novērtēs Forester, kas ir kvalitatīvs un izturīgs tērauda rāmja velosipēds ar centrālo amortu un 18 pārslēdzamiem ātrumiem. Bet jaunkundzes varēs baudīt pavasari pārvietojoties ar ērto un izturīgo meiteņu velosipēdu Harmonija, arī tā braucienu iespējams regulēt ar ātrumiem.

Šobrīd ļoti iecienīti ir pilsētas velosipēdi. Daudzās Eiropas pilsētās ar šāda tipa divriteņiem uz darbu brauc pat solīdi kungi uzvalkos. Šādi braucamie pieejami ir gan ar, gan bez ātrumu pārslēga. Ieskaties Hansapost.lv piedāvājumā , jo tur pieejami dažādi pilsētas velosipēdi gan sievietēm, gan vīriešiem!

Hansapost.lv - viss aktīviem piedzīvojumiem!