KĀPĒC ĀTRAIS KREDĪTS IEMANTOJIS TIK LIELU POPULARITĀTI?

2014-09-26 20:59

Gadījumos, kad esi nolūkojis kādu sen kārotu preci, vajadzīga nauda steidzama ārsta apmeklējuma apmaksai vai ikvienā citā situācijā, kad steidzami nepieciešami papildus finansu līdzekļi – izmanto izdevību un saņem naudu savā bankas kontā jau dažās minūtēs, pateicoties ātrajiem kredītiem internetā.

Naudas  ātrais kredīts  tiek izsniegts jau dažās minūtēs tādēļ, ka aizņemšanās notiek internetā, klienta pieprasījums tiek nosūtīts aizdevējam uzreiz , bet izskatīts pieteikums tiek iestādes darba laikā! Arī pats aizņemšanās process sastāv tikai no dažiem soļiem, proti, kredīts internetā ir pieejams tad, ja klients ir reģistrējies pie kāda no aizdevējiem, tāpēc: 1) Klientam jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā. Ir tikai jāaizpilda reģistrācijas forma, tas var aizņemt labi ja 2 minūtes (vienkārši aizpildot reģistrācijas anketu un veicot pārskaitījumu no sava bankas konta 0.01 EUR uz aizdevēja kontu, tādā veidā apstiptinot savu bankas kontu). 2)   Tad, no jaunizveidotā lietotāja profila klients izlemj cik lielu aizdevumu vēlas saņemt un piesaka kredītu! 3) Kredīta pieprasījums tiek nosūtīts un aizdevējs izlemj vai piešķirt kredītu.    Pozitīvas atbildes gadījumā, klienta bankas kontā ir pieprasītā nauda no aizdevēja - neticami ātri, vien dažu minūšu laikā! Ja aizdevējam un klientam ir atšķirīgas bankas, aizdevuma saņemšana var būt nedaudz ilgāka.

ĀTRAIS KREDĪTS BEZ ĶĪLAS

Ātrie kredīti parasti ir izdevīgi, ja nepieciešama salīdzinoši neliela naudas summa, bet līdz algai vai citiem ikmēneša ienākumiem vēl jāgaida. Naudas kredīts internetā dod iespēju iegūt vajadzīgo naudas daudzumu vien dažu minūšu laikā pēc kreditora lēmuma pieņemšanas par naudas izsniegšanu, izvērtējot klienta maksātspēju. Šādos gadījumos tās parasti ir summas dažu simtu eiro apjomā. Ja nepieciešama lielāka kredīta summa, tad jāpiesaka naudas kredīts (saukts arī par patēriņa kredītu), ko parasti izsniedz uz vairākiem mēnešiem, līdz pat vairākiem gadiem.

Bieži vien, lai saņemtu kredītu nav vajadzīgi dokumenti vai izziņas. Viss, kas vajadzīgs - kredīta ņēmējam jābūt vismaz 18 gadus vecam Latvijas Republikas iedzīvotam (daži kreditori izsniedz naudas aizdevumus no 20 vai 21 gada vecuma). Nepieciešams arī konts kādā no Latvijas bankām un mobilā tālruņa numurs. Ļoti svarīgi arī, lai potenciālajam kredīta ņēmējam būtu laba kredītvēsture.

NAUDAS AIZDEVUMS JAUNAJIEM KLIENTIEM BEZ MAKSAS

Pirmais kredīts bezmaksas vienmēr tiek piešķirts tiem jaunajiem klientiem, kas aizņemas pirmo reizi. Tas ir 0% aizdevums, kas ir īpaši izdevīgi. Tā kā tas ir pirmais kredīts bez maksas, tas nozīmē, ka atmaksas termiņa beigās būs jāatgriež tā pati summa. Piem., pie ViaSMS jaunajiem klientiem pirmais kredīts bez maksas ir summā līdz 200 eiro.

NEVARI ATGRIEZT AIZDEVUMU LAIKUS? PAGARINI ATMAKSAS TERMIŅU!

Aizņemoties internetā kredītņēmējam ir pieejama vēl kāda būtiska priekšrocība - iespēja atlikt kredīta maksājumu. Ikviens var ērti atlikt atmaksas termiņu uz laiku līdz 30 dienām un dažos gadījumos pat vēl ilgāk, piem., 45 dienām! Piem., ViaSMS ļauj atlikt atmaksas termiņu uz 7, 14 vai 30 dienām. Ja klients vēlas atlikt 100 eiro naudas aizdevumu uz vēl 30 dienām, tas izmaksās 22 eiro. Tādējādi nav jāuztraucas par augošajiem soda procentiem vai  sabojātu kredīvēsturi.