KANVAS PĒC INDIVIDUĀLA PASŪTĪJUMA - CANVASWAY.COM

2015-03-04 20:36

Katras telpas interjeram īpašu noskaņu noteikti piešķirs oriģināla kanva. Kanva - tā ir glezna, kurai pamatā ir uz auduma uzdrukāta fotogrāfija. Šīs foto gleznas tiek drukātas izmantojot speciālas krāsas - tādā veidā nodrošinot ilgu kalpošanu. Kanvas tiek uzvilktas uz dažāda izmēra rāmjiem, kas pēc tam ir ērti piestiprināmi pie sienas.

Ja esi iecerējis interjeru izdaiļot ar skaistu kanvu vai pasniegt to kā dāvanu , vērts ieskatīties canvasway.com piedāvājumos!

Canvasway.com nodrošina lielisku izdevību nopirkt tieši savai gaumei, vēlmēm un interjeram piemērotu kanvas gleznu - tiek īstenoti individuāli pasūtījumi.

Canvasway.com kanvu izveidē izmanto tikai augstas kvalitātes drukas krāsas un materiālus, tādā veidā nodrošinot augstu kvalitāti. Būtiski arī, ka, pasūtot kanvu pie canvasway.com, par piegādi nebūs jāsatraucas - to nodrošinās kompānija.

Kā minēts, Canvasway.com piedāvā iespēju gan izveidot individuālu, oriģinālu kanvu, gan arī izvēlēties jau kādu no piedāvātajām kanvas gleznām. Pateicoties 3D vizualizācijai, ir vienkāršāk gan izvēlēties nepieciešamos kanvas parametrus, gan arī gūt pilnīgāku priekšstatu par tās izskatu.

Vēlotos pasūtīt kanvu, svarīgs jautājums noteikti būs kanvas cena. Šeit svarīgi zināt, ka tā atkarīga no dažiem faktoriem - piemēram, izmēra, malu attiecības un kanvas veida. Vislabāk konkrētās kanvas izmaksas iespējams uzzināt, ieskatoties mājas lapā canvasway.com - sadaļā ''kanvu izmēri un cenas'', kā arī sazinoties ar uzņēmuma komandu.

Esi iecerējis uzdāvināt kanvu, bet nespēj izvēlēties piemērotāko? Uzdāvini dāvanu karti! Tā ir iespēja kartes saņēmējam pašam izvēlēties, kura kanvas glezna viņam patīk vislabāk.

Būtiski, ka kanvas izgatavošana notiek, izmantojot teicamas kvalitātes audumu, kas ir izturīgs pret mitrumu, nodilumu, nobrāzumiem un UV gaismu. Tādā veidā kanva neizbalēs un arī pēc laika izskatīsies kā tikko radīta.

Fotogleznas top izgatavotas aptuveni 1- 2 dienu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas. Savukārt pasūtījuma piegāde notiek 2 līdz 5 dienu laikā - tas atkarīgs no piegādes adreses. Pateicoties salīdzinoši ātrajam kanvas izveides laikam , kanva var kļūt par lielisku dāvanu vai vienkārši interjera priekšmetu pat tad, ja tiek pasūtīta burtiski beidzamā brīdī.

Iepriecini sevi un pārsteidz viesus ar skaistu kanvas gleznu no canvasway.com.