LIELISKAS SPĒLES UN ROTAĻLIETAS PLAŠĀ IZVĒLĒ- 1A.LV

2014-09-23 10:48

Sagādāt pūriņu gaidāmajam bērniņam kādā no interneta veikaliem šķiet lieliska doma daudziem topošajiem vecākiem- tādā veidā var nesteidzīgi apskatīt piedāvājumus, iepirkties sev izdevīgā laikā, kā arī ietaupīt laiku un līdzekļus.

Tiešsaistes veikalā 1a.lv nopērkami dažādu veidu bērnu rati. Pērkot ratus, uzmanība jāpievērš ne tikai ratu krāsai un modelim, bet arī  citām būtiskām niansēm, piemēram, ratu salikšanas veidiem, platumam un svaram, kā arī komplektācijai.

  Nepieciešama dāvana bērnam? Ieskaties 1a.lv bagātīgajā rotaļlietu piedāvājumā. Veikalā iegādājamas rotaļlietas dažādām gaumēm un vecumiem.  Vismazākos iepriecinās vienkāršākas lietas- piemēram, puzles ar lieliem gabaliem vai uzvelkamas rotaļlietas. Bērni, kuri sasnieguši skolas vecumu, būs priecīgi par konstruktoriem un prāta spēlēm. Svarīgi, ka liela daļa veikalā 1a.lv nopērkamo rotaļlietu ir ne tikai skaistas, bet arī attīstošas- piemēram, konstruktori veicina izpratni par tehniksām lietām, kā arī attīsta sīko motoriku.

 

LABĀKĀS DĀVANAS IKVIENAM MEKLĒ VEIKALĀ 1A.LV

Interneta veikalā nopērkamas arī smaržas un kosmētika. Sadaļā ''sieviešu smaržas'' atrodamas smaržas visām gaumēm- dažādos tilpumos. Tāpat tiek piedāvāti arī dāvanu komplekti - piemēram, smaržas kopā ar dušas želeju vai ķermeņa losjonu. Sieviešu ķermeņa kosmētikas sortimentā varēsi atrast lieliskus un izsmalcinātus ķermeņa kopšanas līdzekļus- piemēram, dušas želejas, ķermeņa losjonus un ķermeņa sprejus.

Ir padomāts arī par vīriešiem- veikalā 1a.lv nopērkamas arī vīriešu smaržas un ķermeņa kopšanas kosmētika.

Ja neesi drošs par gaviļnieka gaumi, izmanto iespēju pasniegt viņam dāvanu karti.  1a.lv piedāvā iegādāties arī dāvanu kartes dažādās vērtībās- sākot no 10 līdz pat 200 eiro. Pateicoties plašajam preču klāstam, ikviens varēs izvēlēties tieši sev vajadzīgo lietu - vai tā būtu kosmētika, prece mājai vai jebkas cits. Iegādājies dāvanu karti tāpat kā ikvienu citu preci no plašā 1a.lv klāsta - pasūtot to internetā jebkurā sev izdevīgā brīdī.

Dāvanu karti iespējams izmantot daļējas vai pilnas apmaksas veikšanai par kādu no veikala 1a.lv sortimentā esošajām precēm. Jāņem vērā, ka kartes derīguma termiņš ir 6 mēneši - pēc noteiktā termiņa karte pirkuma veikšanai vairs nebūs derīga.

Interneta veikals 1a.lv- tā ir iepirkšanās vietne ikvienam. Pārskatāms lapas izkārtojums, izsmeļoši preču apraksti, ērtas papildus funkcijas- piemēram, preču meklētājs un salīdzināšanas iespēja, kā arī vienkāršā pasūtījuma noformēšana ir iemesli, kāpēc aizvien vairāk pircēju izvēlas iepirkties šajā veikalā.

Pārsteidzošas dāvanu idejas lielos un mazos svētkos, pērc veikalā 1a.lv! Sortimentā ietvertas arī citas labas lietas visai ģimenei - kā piemēram, preces mājai, bērniem un hobijiem. Ielūkojies 1a.lv un pārliecinies !