MEKLĒ IZDEVĪGUS AIZDEVUMU RISINĀJUMUS ? IESKATIES ONDO.LV !

2014-11-18 15:14
Ātrie kredīti internetā - daudzu novērtēts finansu risinājums.
Kredīti pie Ondo.lv ir izdevīgi vairāku iemeslu dēļ:
- Tiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksas ;
- Vienkārša aizdevuma atmaksas termiņa pagarināšana ;
- Iespēja saņemt aizdevumu savā bankas kontā tikai desmit minūšu laikā ;
- Iespēja visu kontroļēt - lietotāja profilā pieejama visa svarīgā informācija par aizdevumiem un izdevīgiem piedāvājumiem.
Ja vajadzīgs ātrs naudas aizdevums, ieskaties Ondo.lv!
Ondo.lv piedāvātais bezprocentu kredīts būs lielisks variants, ja nauda nepieciešama steidzami. Reģistrēšanās aizdevumam ir vienkārša un neaizņems daudz laika - viss, kas vajadzīgs - veikt reģistrāciju mājas lapā www.ondo.lv, apstiprināt savu profilu un jau pavisam drīz gaidīt naudu norādītajā bankas kontā.
Jāpiebilst, ka bezmaksas aizdevums tiek piedāvāts tikai jaunajiem klientiem, tomēr pastāvīgie klienti var baudīt dažādas citas priekšrocības- piemēram, iespēja aizdevumu pieteikt ar SMS starpniecību.
SMS kredīts - tā ir iespēja aizdevumam pieteikties jebkurā ērtā laikā un vietā- ar vienas īsziņas starpniecību. Ja esi jau veicis reģistrāciju Ondo.lv mājas lapā, tev atliek tikai nosūtīt pieprasījuma īsziņu, kurā minēts vārds ''Ondo'', kā arī vajadzīgā naudas summa, vēlamais termiņš un parole, kas norādīta reģistrējoties. 
 
KREDĪTS BEZ ĶĪLAS - ĒRTI UN VIENKĀRŠI 
 
Katrs var nonākt situācijā, kad radušies neplānoti izdevumi. Šādās reizēs labs risinājums būs kredīts internetā - tas ir ne tikai izdevīgs, bet arī vienkārši noformējams. Ņemot vērā, ka pieejamās kredīta summas ir salīdzinoši nelielas, arī aizdevuma termiņš nebūs garš. Tomēr - nepieciešamības gadījumā aizdevuma termiņu var pagarināt.
Aizdevums pie Ondo.lv pieejams uz 30 dienām. Tomēr arī Ondo.lv saviem klientiem piedāvā lielisku iespēju - pagarināt atmaksas termiņu. Tas izdarāms, pārskaitot pagarināšanas maksu uz norādīto Ondo.lv bankas kontu. Svarīgi to izdarīt pirmslīgumā noteiktā atmaksas termiņa beigām.
Ondo.lv ātrais kredīts tiek izsniegts Latvijas iedzīvotājiem no 20 gadu vecuma. Maksimālā aizdevuma summa pirmajā reizē ir EUR 300. Aizņemoties atkārtoti, aizdevums iespējams līdz pat EUR 425.
Laba ziņa visiem aizņemties gribētājiem - Ondo.lv piedāvājumu klāstā arī kredīts bez ķīlas. Tas nozīmē, ka aizdevums pieejams bez ķīlas, galvojuma un citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Ātrie kredīti - izdevīgs risinājums dažādās situācijās. Aizņemies izdevīgi arī tu- izvēlies Ondo.lv