NEPIECIEŠAMA NOJUME PRIVĀTAM PASĀKUMAM? IESKATIES AKURĀTSPASĀKUMS PIEDĀVĀJUMOS!

2014-09-27 17:52

Ikviens, kurš ir organizējis kādu lielāku vai mazāku pasākumu zina, ka tam vajadzīgs atbilstošs aprīkojums. Ne vienmēr pirkt visu nepieciešamo ir izdevīgi, īpaši, ja pasākumu organizēšana nav ikdiena. Tieši tādēļ izdevīgs risinājums būs aprīkojuma noma.

Sia ''Akurāts'' ir pasākumu aprīkojuma serviss, kas piedāvā telšu, galdu, krēslu un cita aprīkojuma nomu . Neatkarīgi no tā, kāda ir plānotā pasākuma specifika, ar Akurāts piedāvātajiem risinājumiem tas izdosies lieliski.

Kā jau minēts, Akuratspasakums.lv nodrošina arī telts nomu. Tur atradīsi gan pavisam nelielas teltis, gan arī lielas teltis ar papildus aprīkojumu. Nojumes noma- labs veids kā tikt pie vajadzīgās formas un izmēra nojumes.

Akurāts nodrošina ne tikai telšu īri, bet arī speciālistu konsultācijas, kā arī aprīkojuma piegādi, uzstādīšanu un demontāžu. Telts īre- tas ir ērti un izdevīgi!

KRĒSLI, GALDI, SKATUVES UN CITS APRĪKOJUMS LIELAM PASĀKUMAM VAI PRIVĀTAI BALLĪTEI

Vajadzīgi krēsli un galdi banketam, bet to iegāde nav izdevīgs un ērts risinājums? Ieskaties akurāts.lv nomas piedāvājumos!

Ja nepieciešami banketu krēsli , vienkāršākais un izdevīgākais veids ,kā tos iegūt ir Akurāts piedāvātā banketu krēslu noma. Tiek piedāvāti gaumīgi banketu krēsli melnā krāsā, kas lieliski piestāvēs jebkuram interjeram.

Pie Akurāts pieejami gan apaļas formas banketu galdi, gan arī galdi dažādu citu pasākumu rīkošanai. Galdu noma ir ērts risinājums dažādās situācijās un būs lielisks atbalsts dažādu pasākumu rīkošanā.

Ja pasākumam vajadzīga skatuve, Akurāts nodrošina arī to. Piedāvājumā ietilpst saliekāmā skatuve, kas efektīvi papildinās jebkuru pasākumu.

Svarīgi, ka skatuvi var izvietot dažādos veidos- piemēram, kā taisnstūri, kvadrātu vai L burta formā. Visa veida skatuves ir ar pakāpieniem.

SIA ''Akurāts'' ir dibināts 2005. gadā, un īsā laikā kļuvis par atzītu pasākumu aprīkojuma iznomotāju ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā un Lietuvā. Firmai ir pieredze gan lielos pasākumos-piemēramvērienīgos gadatirgos, festivālos un Dziesmusvētkos, gan arī privātos pasākumos- tādos kā dzimšanas dienas ballītes vai kāzas. Ar uzņēmumu sadarbojas arī vairākas būvfirmas, kas Akurāts piedāvātās teltis izmanto, piemēram, noliktavas vajadzībām.

Lai kādas arī būtu ieceres un vēlmes, sazinies ar Akurats.lv komandu, kura piedāvās jebkuram pasākumam atbilstošus risinājumus. Padari svētkus neaizmirstamus ar Akurāts aprīkojuma nomu!