PABEIDZ IESĀKTO AR RĪGAS 1. TĀLMĀCĪBAS VIDUSSKOLAS PALĪDZĪBU!

2014-09-05 12:04

Patreiz viss modernizējas, mainās, pilnveidojas, arī mācību un skolas vide piedzīvo pārmaiņas. Arvien biežāk skolnieki izvēlas tālmācību. Ja pēc skolas absolvēšanas neesi izvēlējies izglītības iestādi, kurā alksti mācīties, taču, ja ir kāds iemesls, kura dēļ ir grūtības iekļauties skolas dzīvē, noteikti ir vērts apsvērt iespēju mācīties tālmācībā - Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā. Tālmācībā apgūt var ne vien vidusskolas klases, bet arī pamatskolas, ja tas nepieciešams. Tā ir neatkārtojama iespēja iegūt visas vajadzīgās zināšanas patstāvīgi. Turklāt, mācoties tālmācībā, tu saņemsi tādu pašu atestātu par pamatskolas vai vidējās izglītības apguvi kā tie, kas priekšmetus apguva klātienē.

Rīgas 1. Tālmācības vidusskola ir jauna un moderna skola, kurā strādā draudzīgi un pozitīvi noskaņoti pasniedzēji, kas ir ne tikai savas jomas speciālisti, bet arī kompetenti cilvēki, kas tic tālmācības idejai. Izvēloties tālmācības vidusskolu, tā būs tavā rīcībā jebkurā laikā un vietā, jo visu mācībām vajadzīgo atradīsi speciāli izveidotajā mācību vidē. Pateicoties tālmācības vidusskolas ērtajai mācību videi, mācības ir pieejamas no jebkuras vietas, kur vien ir internets.

Studenti var mācīties brīvajā laikā . Ja esi izlēmis vidējo izglītību apgūt Rīgas 1.Tālmācības vidusskolā, varēsi izvēlēties, kurā vidusskolas programmā mācīties, tāpat, iespējams mācīties programmā, kas paredzēta 7. līdz 9. klasei, kas nodrošina vispārējās pamatizglītības atestāta ieguvi. Neatkarīgi no klases un mācību programmas, kurā uzsāc mācības, mācību maksa ir 350 Eiro. Mācību maksa var tikt samazināta pēc priekšmetu pielīdzināšanas un individuālā mācību plāna apstiprināšanas, ja tādu nepiešams sastādīt. Ja skolnieks iestājas pēc mācību gada sākuma, katram skolniekam tiek piešķirts patstāvīgās apguves plāns. Tālmācībā nav jāgaida 1. septembris, lai pieteiktos mācībām. To var darīt jebkurā laikā, kaut tulīt! Lai sekmīgi mācītos, katru mēnesi ir jāapgūst vismaz trīs mācību piekšmeti. Tas nozīmē, ka būs viegli koncentrēties un apgūt priekšmetus pakāpeniski. Lai pabeigtu mācību gadu, jānokārto 20 – 23 ieskaites. Pēc skolas absolvēšanas absolventam ir brīva izvēle nākamai mācību iestādes izvēlei Latvijā vai pasaulē. Rīgas 1. Tālmācības vidusskola - skola, kas parādīs īsto ceļu!

Lai uzsāktu mācības Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā, tev jāaizpilda pieteikuma anketa, ko atradīsi Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas mājas lapā vai jānorunā tikšanās klātienē. Savukārt, pēc tam  jānoslēdz līgums un jāsāk mācīties! Taču, ja dod priekšroku skolai pieteikties klātienē, tad tev jāzvana pa tālruni 20212200 un jānorunā pieteikšanās datums un laiks. Piesakoties mācībām, tu pats varēsi pārliecināties, ka mācīties tālmācībā ir ļoti viegli, vienkārši un ērti. Ja tev radušies jautājumi, droši vari sazināties ar skolu sev ērtākajā veidā. Kontaktinformāciju meklē www.r1tv.lv/lv/kontakti.