Pasūti žogu pie savas nozares ekspertiem - pasūti Tvora.lv!

2014-08-19 15:19

Uzņēmums SIA  "Tvora" ar ilggadēju pieredzi savā jomā sniedz optimālus teritorijas iežogojuma variantus ikviena nepieciešamībai un īpašumam. Izvēlies kompetentus jomas zinātājus un profesionāļus savā nozarē, kas piedāvā ne tikai izveidot dažāda materiāla žogus, bet arī piedāvā optimālus risinājumus jebkuras teritorijas platībai un pasūtītāja finansiālajām iespējām. Izvēlē arī īslaicīgi žogu risinājumi un metālisku konstrukciju žogi masu pasākumu vajadzībai, norobežot būvobjektus, mazdārziņiem u.tml.

Uzņēmuma eksperti katram klientam izstrādās personisku iežogojuma variantu , ņemot vērā gan īpašuma platību, gan reljefa īpatnības. Piedāvājuma klāstā gan klasiskie Somijas koksnes koka žogi, gan arī žogi no metāla konstrukcijām, kas garantēs ilgu kalpošanas laiku ar gandrīz minimālu nolietojumu. Metāla žogi tiek izgatavoti no cinkota pārklājuma metāla profiliem. Plašākām teritorijām teicams variants būs viegli uzstādāmie plastmasas žogi, kas popularitāti ieguvuši Amerikā un paliek arvien izplatītāki arī Latvijas teritorijā.

Ja tavā īpašumā ir nesen iegūta teritorija, ko gribi iežogot ar īslaicīgu sētu, ieteicams praktizēt metinātā sieta žoga risinājumu. Labs variants piepilsētā piederošā dārziņa norobežošanai. Turklāt tās montāža ir diezgan vienkārša - siets tiek nostiprināts pie īpašiem stabiem, kas tiek iekalti gruntī. Tas, ka metāla siets ir izgatavots no cinkotām stieplēm paredz, ka siets ir stingrs un nav pārlieku elastīgs, tātad - piemērots pagaidu variants. Piedāvājuma klāstā ir ne tikai populārākie privātīpašumu sētu risinājumi, bet arī žogu konstrukcijas uzņēmumiem, stadionu ierobežošanai un citiem. Kā viena no žogu opcijām no Tvora.lv piedāvājuma klāsta ir mobilie žogi. Tie ir ātrā laikā un diezgan viegli samontējami žogi un žogu konstrukcijas no cinkota tērauda rāmja, . Diezgan labi noder cilvēku plūsmas kontrolēšanai kultūras pasākumos, ceļu satiksmes norobežošanai, arīdzan būvobjektu vietās u.c. Ja pašreizējam akmens žogam ir izdrupuši betona jumtiņi un tie ir diezgan nolietojušies, nepieciešams tos mainīt. Iegādājies betona jumtiņus pie uzņēmuma SIA "Tvora" speciālistiem!

Piesaki konsultācijas laiku, sūtot e-pastu - info@tvora.lv - vai sazinoties ar firmas darbiniekiem telefoniski (+371 67881043). Apskati uzņēmuma mājaslapu www.tvora.lv - tur atradīsi ne tikai šos, bet arī citus žogu variantus, kā arī vārtu sistēmas un teritorijas labierīkošanai nepieciešamos materiālus.