PLAŠA IZVĒLE, DRAUDZĪGAS CENAS UN TEICAMS SERVISS - 1A.LV

2015-05-15 16:07

Ja saspringtais dzīves ritms neļauj pavadīt garas stundas tirdzniecības centros, bet plāno iegādāties kvalitatīvas lietas mājai vai ofisam, nekavējies ne mirkli un ienāc 1a.lv ! Vērienīgajā preču klāstā ieraudzīsi visdažādākās lietas, sākot no datortehnikas un video iekārtām, līdz pat dārza nojumēm.

Pārmērīgi sauss gaiss ir regulāra problēma mūsdienu birojos un dzīvokļos, ko lieliski risina gaisa mitrinātāji. Ielūkojies 1a.lv piedāvājumā, kur atradīsi ražotāju modeļus ar atšķirīgiem tehniskajiem raksturlielumiem, kā arī piemērotību visdažādākajām telpām - sākot no omulīgas istabas un beidzot ar plašu zāli.

Ja dzīvojamā platība ir nepiemērota apģērba tradicionālajai žāvēšanai pēc mazgāšanas vai ikdienas steigā tam gluži vienkārši neatliek laika, vienkāršs risinājums būs veļas žāvētājs. Preču klāstā no interneta veikala 1a.lv pieejami dažādas ietilpības un jaudas veļas žāvējamās mašīnas no tādiem elektropreču ražotājiem kā AEG, Bosch, Elektrolux un citiem. Veļas žāvētājs atvieglos ikviena cilvēka un visas ģimenes ikdienu, nodrošinot izžāvētu un nēsāšanai gatavu apģērbu īsu brīdī pēc mazgāšanas.

Ja ledusskapja saldētava kļuvusi par šauru un sezonālo dārza labumu saldēšanas plānu tā izpildīt nespēs, laiks aplūkot 1a.lv piedāvātās saldētavas. Vadoties pēc iekārtas izmēra, tilpuma, saldēšanas jaudas un plauktu izkārtojuma, atradīsi labāko modeli sava mājokļa vai biznesa vajadzībām.

Līdz ar siltā gadalaika iestāšanos aizvien aktuālākas kļūst dārza nojumes patīkamākai atpūtai dabā. Dažāda izmēra, krāsas un konstrukciju tipa nojumes atrodamas tiešsaistes veikala 1a.lv piedāvājumā. Nojume ne tikai pasargās no sliktiem laika apstākļiem, bet arī glīti iederēsies dārzā un kalpos kā praktisks rīks, dodoties atpūtā pie dabas.

Taupi laiku, naudu un enerģiju – ienāc 1a.lv!