RĪGAS 1. TĀLMĀCĪBAS VIDUSSKOLA – SKOLA TAVĀM IESPĒJĀM!

2014-08-21 11:10

Mūsdienās viss kļūst attīstāks, mainās, pilnveidojas, arī  izglītības sistēma piedzīvo šīs pārmaiņas. Arvien biežāk jaunieši izvēlas mācīties tieši tālmācībā. Ja pēc pamatskolas absolvēšanas vēl neesi izvēlējies izglītības iestādi, kurā gribi mācīties, taču dažādu apsvērumu dēļ, klātienē mācīties nevari, der apdomāt domu par mācībām tālmācībā - Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā! Tālmācībā apgūt var ne vien vidusskolas priekšmetus, gan pamatskolas, ja tas nepieciešams. Tieši brīvība mācībās dod iespēju jebkuram mācīties gribētājam apvienot ierastās ikdienas raizes un darbus ar mācībām. Turklāt, mācoties tālmācībā, tu iegūsi tādu pašu atestātu par pamatskolas vai vidējās izglītības apguvi kā tie, kas mācās klātienē.

Kad būsi izvēlējies kādu no vidējās izglītības programmām, mācīties būs viegli un saprotami, jo mācību programma paredz, ka katru mēnesi ir jāmācās tikai 3 mācību priekšmeti, kas iekļaujas izvēlētajā programma un klasē. Lai sagatavotos ieskaitei, skolnieks saņems koncentrētu elektronisku mācību līdzekli. Pabeidzot Rīgas 1. Tālmācības vidusskolu, skolnieks būs tiesīgs uzsākt studijas jebkurā Latvijas vai ārzemju augstskolā, jo iegūtā izglītība ir tāda pati kā tā, ko iegūst mācību iestādi apmeklējot klātienē. Tālmācības mācību formu raksturo individuāls mācīšanās temps, speciāli nodrošināts iegūto sasniegumu novērtējums, kā  arī dažādu elektronisko saziņas līdzekļu izmantošana mācību procesā. Mācību līdzeklī "eSKOLA" ir pieejama plaša informācija skolēnam, kas veicina pavadītā mācību laika saīsināšanu.

Skolnieki var mācīties sev piemērotā vietā un laikā , tad, kad tas ir iespējams. Mācīties var gan pamatskolas vēlākā posma programmā, gan vispārējā vidējā izglītība vispārizglītojošā virziena programmā, kā arī vispārējās vidējās izglītības humanitārā un sociālā virziena programmā. Mācoties Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā, mācību gada maksa ir trīssimt piecdesmit eiro, neatkarīgi no izvēlētās mācību programmas. Gadījumā, ja mācības skolā tiek uzsāktas vēlakajos posmos, katram skolēnam individuāli tiek sastādīts mācību plāns un noteikti termiņi, kādos jāapgūst mācību priekšmeti un jānokārto ieskaites. Lai iekļautos grafikā, katru mēnesi ir jāapgūst vismaz 3 mācību piekšmeti. Tas nozīmē, ka būs viegli koncentrēties un apgūt priekšmetus nesteidzīgi. Rīgas 1. Tālmācības vidusskola - skola, kas parādīs pareizo virzienu!

Lai uzsāktu mācības Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā, tev jāaizpilda pieteikuma anketa, ko atradīsi Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas mājas lapā vai jānorunā tikšanās klātienē. Savukārt, pēc tam  jānoslēdz līgums un jāsāk mācīties! Taču, ja dod priekšroku skolai pieteikties klātienē, tad tev jāzvana pa tālruni 20212200 un jānorunā pieteikšanās datums un laiks. Mācies tālmācībā un pārliecinies, ka mācīties ir vienkārši un saprotami! Ja tev radušies jautājumi, vari sazināties ar skolu sev pieejamākajā veidā. Kontaktinformāciju meklē www.r1tv.lv/lv/kontakti.