ROMANTISKAS UN AKTĪVĀS ATPŪTAS DĀVANAS - PASŪTI INTERNETĀ UN SAŅEM UZREIZ!

2014-09-08 14:35

DāvanuServiss.lv ir zināmākais dāvanu karšu tirgotājs, kas sniedz iespēju katram atrast oriģinālas dāvanas, kas paliks atmiņā uz ilgu laiku! DāvanuServiss.lv darbojas jau vairāk nekā 5 gadus un tika atvērts kā ActivityGifts filiāle. 

DāvanuServiss.lv sortimentā ir vairāki simti dažādu oriģinālu dāvanu jebkurai dzīves situācijai. Izbrauciens ar jahtu, SPA, fotosesija,  šokolādes masāžas un citas romantiskas dāvanas, dzimšanas dienas dāvanas un pārsteigumi citiem svētkiem - viss vienuviet!

Brauciens ar jahtu perfektam piedzīvojumam - DāvanuServiss.lv dāvanu piedāvājumos ir dažādu veidu izbraucieni ar jahtu (Turaida), kas pārstāv leģendāro, Polijā radīto īpašo jahtu klasi. Latvijā ir tikai dažas šī tipa jahtas. Jahta atrodas Lielupē un tur arī iesākas kruīzi. Jahta ir ātra, mūsdienīga un ietilpīga un tās priekšpusē ir liels klājs, lai ikviens jahtas viesis varētu justies komfortabli. Braucēju komfortam jahtas salonā ir arī neliela virtuve. Brauciens ar jahtu kalpo par labu ballītes sākumu vai turpinājumu. Lai izvēlētos braucienu ar jahtu un palutinātu sev tuvu cilvēku vai sarīkotu korporatīvo pasākumu, ienāc DāvanuServiss.lv un izvēlies labākos sadaļas “Ūdens piedzīvojumi” jahtu braucienu piedāvājumus.

Dāvanas mīļotajam, draugam, tētim, vīram vai brālim - mirklī, kad jāmeklē dāvana vīrietim, teju katrs zina, cik tas ir sarežģīti, tādēļ DāvanuServiss.lv piedāvā oriģiālas dāvanas katram vīrietim! Gan aktīviem vīriešiem, kam patīk piedzīvojumi (lidojums ar deltaplānu virs Rīgas, šaušana ar ieročiem šautuvē, veikbords, brauciens ar krosa motociklu u.c.), gan jaunu lietu piekritējiem (alus, vīna, uzlējumu pagatavošanas kursi, klubu pokeru spēles apmācība, paukošanās apmācība u.c.), gan gardēžiem (Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī, suši Yolo bārā, gardas taizemiešu vakariņas "Kotai Taizemiešu virtuvē" u.c.) un ne tikai! Katrs vīrietis ir atšķirīgs, tādēļ ienāc DāvanuServiss.lv un atrodi piemērotāko dāvanu.

Viena no pieprasītākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām - dāvanas veselībai un skaistumam, piem., šokolādes masāža. Šokolādes masāža ir labs veids, kā atdzīvināt ādu, to barojot, mīkstinot un tonizējot. Šokolādē esošais kakao stimulē laimes hormona izstrādāšanos smadzenēs, kas remdina sāpes, atbrīvo no negatīvām emocijām, cīnās ar nogurumu un visbeidzot vērš laimīgāku. Tev ir iespēja izvēlēties vairāku veidu dāvanu kartes vairākās cenu kategorijās, atkarībā no izvēlētās šokolādes masāžas veida. Baudi šokolādes priekus jebkurā laikā, izvēloties dāvanu karti sev vai dāmai, kas mīl sevi palutināt.

DāvanuServiss.lv pastāvīgi domā par klientu labsajūtu un ērtībām, tādēļ tagad īpašu dāvanu izlasi ar vairāk nekā 40 dažādiem piedāvājumiem iespējams atrast arī DāvanuServiss.lv stendos Valters un Rapa grāmatnīcās! Tikmēr, ja dāvana nepieciešama tiešām ātri, ienāc www.davanuserviss.lv, izvēlies atbilstošāko dāvanu, saņem to savā e-pastā un izprintē 1 minūtes laikā!