SAŅEM NAUDAS LĪDZEKĻUS DESMIT MINŪŠU LAIKĀ AR ĪSZIŅAS STARPNIECĪBU!

2014-11-07 16:59

Negaidītiem finanšu izdevumiem ar ikmēneša algu var arī nepietikt. Kā rīkoties, ja mēneša beigās pietrūkst nauda kdienas vajadzībām, studiju maksai u.c.? SMS kredīts - tas ir risinājums Tev! Reģistrējies SMScredit.lv , un pāris minūšu laikā atrisināsi izveidojušās raizes! SMScredit.lv piedāvā labvēlīgus un uzticamus nosacījumus pilnīgi visiem klientiem, kam būtiski iegūt ātro īstermiņa naudas aizdevumu ar sms starpniecību.

 Kāpēc nelikt lietā šādu variantu, kas likvidēs neērtumus, jautājot pēc īstermiņa aizdevuma paziņām vai tuviniekiem?! Ja esi Latvijas iedzīvotājs vecumā no 20 līdz 75 gadiem un ar nesabojātu kredītsaistību vēsturi, noformē īstermiņa naudas aizdevumu mazāk nekā desmit minūtēs.

Gluži kā noformējot tūlītējo kredītu tiešsaistē, arī SMS ātrā kredīta noformēšanai ir nepieciešama ātrā kredīta pieteicēja reģistrācija mājaslapā. Pēc reģistrēšanās mājaslapā SMScredit.lv, noformēt SMS kredītu ir dažu soļu jautājums. Tev atliek vien no mājaslapā reģistrētā telefona numura nosūtīt kredīta pieteikuma SMS uz numuru 157, minot nepieciešamo naudas aizdevuma apmēru EUR valūtā, periodu un SMScredit.lv mājaslapā reģistrēto paroli (kā piemēram, EUR 150 20 veiksme36).Kad būsi aizsūtījis īsziņu SMScredit.lv darbinieki izvērtēs SMS naudas aizdevuma pieprasījumu un Tavu kredītsaistību vēsturi. Pozitīva lēmuma variantā uz telefonu tiks nosūtīta apstiprinājuma SMS -“Kredīts ir piešķirts!”. Sekot līdzi informācijai par SMS kredītu, rēķiniem un maksājumiem vari sava profilā SMScredit.lv mājaslapā.PPie pirmās SMS ātrā kredīta saņemšanas reizes varēsi saņemt kredīta apmēru līdz trīs simtiem eiro. Ja kredīta atgriešanas periodā nebūs pārkāptas aizdevuma atgriešanas noteikumus, nākamajā reizē maksimālā naudas aizdevuma kopsumma būs jau 425 EUR.

SMScredit.lv ir vadošais īstermiņa naudas aizdevumu izsniedzējs Latvijas teritorijā. Par savu galveno mērķi nosaka īstenot brīvi pieejamus naudas līdzekļu pakalpojumus internetā un pēc iespējas uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, nodrošinot papildu naudas līdzekļus, lai piepildītu noteiktas vēlmes un sapņus. Gribi pieteikt ātro SMS kredīta pieteikumu internetā? Apmeklē SMScredit.lv un saņem ātro kredītu internetā!