SAKOPTA UN DROŠA VIDE - LUCIDA.LV

2015-05-24 15:07

Lucida ir pilna servisa īpašumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas nodrošina kvalitatīvus uzkopšanas, telpu tīrīšanas un īpašumu apsaimniekošanas pakalpojumus dažādu sfēru un lielumu uzņēmumiem visā Latvijā.

Lucida komanda nodarbojas ar teritorijas uzkopšanas darbiem, kā arī nodrošina telpu tīrīšanu. Sortimentā arī sadzīves atkritumu apsaimniekošana, nodrošinot arī atkritumu konteineru īri un izvešanu. Tāpat - dažādu remontdarbu un ēku būvniecības rezultātā rodas būvgruži, kuru izvešana bieži vien sagādā ne mazums raižu. Ja vajadzīga būvgružu izvešana, Lucida nodrošinās būvniecības atkritumu apsaimniekošanu, piedāvājot iznomāt dažādus būvgružu konteinerus jūsu vajadzībām.

Uzkopšanas servisa pakalpojumos ietilpst grīdu tīrīšana, logu spodrināšana, vaskotas grīdas atjaunošana un vēl daudzi citi pakalpojumi, kas ir uzkopšanas servisa Lucida.lv darbu sarakstā. Tīrīšanas pakalpojumi ir svarīgi visās sezonās, jo mums taču patīk dzīvot sakoptā vidē.

Būtiski, ka Lucida.lv piedāvā arī dārznieku pakalpojumus. Šī teritorijas uzkopšana ietver apzaļumotās teritorijas kopšanu un uzturēšanu, kā arī zālāju pļaušanu un mēslošanu. Savukārt, ziemas sezonā aktuāla būs sniega tīrīšana un izvešana. Bieži vien izvēlēties šos pakalpojumus ir izdevīgāk un ērtāk, nekā veikt šos pienākumus pašiem. Uzticiet rūpes par skaistu un sakoptu vidi profesionāļiem!

Apsaimniekošanas darbi nereti prasa profesionālu pieeju. Tieši tādēļ, namu apsaimniekošana ar Lucida.lv dos pārliecību, ka vajadzības gadījumā saņemsiet labāko servisu.

Piemēram, ja plānojat veikt remontdarbus, jums jāzina, ka Lucida.lv speciālisti uz remonta norises vietu ieradīsiesar visu vajadzīgo. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāuztraucas par vajadzīgo aprīkojumu remontdarbu veikšanai.

Jāpiemin, ka Lucida piedāvājumā arī pieredzējuša elektriķa pakalpojumi, kā arī - santehniķa pakalpojumi, kas nenoliedzami ir aktuāli un pieprasīti . Tādējādi, ja radušās problēmas elektroapgādes sistēmā vai nepieciešams nomainīt kādu ūdens cauruli, vairs nebūs jādomā, kur vērsties pēc palīdzības. Nevar nevar nepieminēt, ka Lucida.lv nodrošina arī alpīnista pakalpojumus, bez kuriem neiztikt, piemēram, pie logu tīrīšanas lielā augstumā.

Tāpat, uzkopjot telpas vai veicot dažādus remontdarbus, neiztikt bez piemērota darba apģērba. Interneta veikalā Lucida.lv atradīsiet visu nepieciešamo - jakas, bikses, halātus, puskombinezonus vai kombinezonus un cita veida apģērbu.

Lucida darbinieki ir augsti pieredzējuši savas jomas profesionāļi, speciāli apmācīti darbam ar modernākajām tehnoloģijām un uzkopšanas līdzekļiem, kas nodrošina augstu darba kvalitāti.