SILDLAMPAS UN CITU APRĪKOJUMU TAVAM PASĀKUMAM NOMĀ PIE AKURĀTS

2014-10-28 11:26

Neviens lielāks vai mazāks pasākums nevar notikt bez atbilstoša aprīkojuma. Lai samazinātu izmaksas un rūpes par to, vērts ieskatīties pasākumu aprīkojuma nomas Akurats.lv  piedāvājumā. Tur varēsi izvēlēties ne tikai visas nepieciešamās mēbeles, bet arī teltis, sildlampas, paklājus un daudz citu lietu.  Akurats.lv- tā ir izdevīga iespēja visu vajadzīgo atrast vienuviet- tādā veidā ietaupot gan laiku, gan arī līdzekļus.

 

Ja plāno pasākumu nojumē, piemēram vēsākajās sezonās, noderēs Akurats.lv sildlampas. Šie sildītāji efektīvi pildīs savas funkcijas, radot patīkamu gaisotni arī pie zemākas gaisa temperatūras. Uzņēmums piedāvā ne tikai sildlampu nomu, bet arī piegādi ,montāžu un demontāžu.  Būtiski, ka gāzes sildītāji, kā arī cits aprīkojums pieejams arī Lietuvā un Igaunijā.

 

Akurats.lv sortimentā esošās sildlampas ir metāla krāsā, 2,30 m augstas un 13 kilogramus smagas. Ņemot vērā, ka tās aprīkotas ar propāna gāzes balonu, tās nedrīkst pašrocīgi izjaukt, novietot pie degošiem materiāliem vai tiešos saules staros.

 

Āra pasākumi vairs nav problēma nevienos laikapstākļos- izvēlies sildlampas no  Akurāts un izbaudi omulīgu gaisotni ārpus telpām!

 

NEPIECIEŠAMA SKATUVE PASĀKUMAM? IESKATIES AKURĀTS NOMAS PIEDĀVĀJUMĀ!

 

 

 

 

 

Nojumes īre ir vēl viens pakalpojums, ko piedāvā Akurāts. Izvēlēties piemērotāko nojumi palīdzēs Akurats.lv speciālistu komanda.

 

Telts noma - tā ir iespēja izvēlēties atbilstošāko nojumi no daudzveidīgā piedāvājumu sortimenta. Būtiski , ka telts īre pie Akurāts ietver arī tās piegādi uz pasākuma norises vietu. Šeit gan jāpiemin, ka tas neattiecas un mazāko izmēru teltīm un nojumēm.

 

Pasākumam nepieciešama arī skatuve? Ieskaties SIA Akurāts piedāvājumā! Tur atradīsi skatuvi, kuru varēsi pielāgot tieši savām vajadzībām.  Akurāts piedāvātās skatuves ir saliekamas un izvietojamas vajadzīgajā formā.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lai pasākums izdotos, jau laikus parūpējies par  nepieciešamo aprīkojumu- ieskaties nomas servisa Akurāts piedāvājumā.

 

VAJADZĪGI BĀRA KRĒSLI? IESKATIES AKURATS.LV PIEDĀVĀJUMĀ

 

Savukārt, ja pasākums paredzēts iekštelpās, aktuāls noteikti ir mēbeļu jautājums. Nomas servisa Akurāts piedāvājumā ietilpst arī banketu krēsli un apaļie galdi.

 

Akurāts piedāvātie banketu krēsli ir klasiski melnā krāsā , līdz ar to tie iederēsies dažādos interjeros. Krēslu piegādi uz pasākuma norises vietu veic Akurāts komanda.

 

 

 

 

 

 

Neformālas gaisotnes radīšanai piemērota alternatīva būs bāra krēsli. Akurāts piedāvātā bāra krēslu noma patīkami pārsteigs  pasākuma dalībniekus, jo ļaus nepiespiestā atmosfērā baudīt kādu dzērienu vai gluži vienkārši atpūsties dejošanas starplaikos.

 

Sildītāji un nojumes īre āra pasākumiem, banketu krēsli, apaļie galdi, kā arī bāra krēslu noma un daudz kas cits, lai pasākums izdotos. Padari pasākumu  neaizmirstamu ar aprīkojuma nomu no Akurāts