SMS KREDĪTS- PIEEJAMS RISINĀJUMS

2014-12-04 23:15

Sms kredīts ir aizdevums, kuru ērti var pieteikt ar  īsziņas palīdzību. Tas būs piemērots risinājums, ka nauda vajadzīga steidzami . Sms kredīts nodrošina nepieciešamā aizdevuma pieejamību pat tad, kad nav pieejams interneta pieslēgums.

Viens no aizdevējiem, kura piedāvājumā ietilpst arī sms kredīti, ir VIA SMS. Piesakies sms kredītam ātri un vienkārši- ar īsziņas palīdzību.

Jāņem vērā, ka aizņemoties pirmo reizi, jāveic reģistrācija mājas lapā viasms.lv. Savukārt, otrajā reizē jau būs iespējams pieteikt aizdevumu ar īsziņas palīdzību.

Īpaši ir padomāts par jaunajiem klientiem- pirmais kredīts ir bez maksas. Jaunajiem klientiem kredīts tiek izsniegts līdz 200 eiro apmērā , tāpēc noderēs nelielu tēriņu segšanai. Maksimālais aizdevuma termiņš, savukārt, ir trīsdesmit dienas. Tomēr, ja kādu iemeslu dēļ nav iespējams veikt kredīta atmaksu noteiktajā termiņā, iespējama tā pagarināšana . Tas gan ir maksas pakalpojums, tomēr ļauj atjaunot finansiālo stabilitāti, un tikai tad sakārtot kredītsaistības..

 

ĀTRAIS KREDĪTS PIE VIASMS.LV

Vairs nav tie laiki, kad pieteikšanās kredītam bija sarežģīta un laikietilpīga. Mūsdienu iespēja - ātrs  sms kredīts internetā- sniedz iespēju saņemt aizdevumu vienkārši un ātri . Ātrs kredīts internetā noderēs dažādās situācijās- gan tad, kad nepietiek līdz algai vai radušies neparedzēti tēriņi, gan arī tad, kad vajadzīgs papildus finansējums lielāku mērķu īstenošanai - piemēram, ceļojumam vai mājokļa labiekārtošanai.

 

 

Katrs ir bijis situācijā, kad finanses nepieciešamas šķietami nepiemērotā brīdī- piemēram, brīvdienās. Tā vairs nav problēma, jo ātrais kredīts nodrošina vajadzīgās naudas summas pieejamību tieši tad, kad tas aktuāli.  VIA SMS strādā katru dienu no 8 līdz 22.

Kredīta noformēšana kļuvusi ērtāka kā jebkad agrāk. Pirmkārt, to iespējams izdarīt ar interneta palīdzību - no jebkuras sev ērtas vietas. Otrkārt, tagad pieejami kredīti bez ķīlas.

Kredīts bez ķīlas ietilpst arī VIA SMS kredītu sortimentā. Šis aizdevējs piedāvā dažāda veida aizdevumus - gan ilgtermiņa naudas kredītus, kas noderēs, ja vajadzīga lielāka naudas summa, gan arī mazāka apmēra aizdevumus ikdienišķām situācijām.

 

Pateicoties dažādajam piedāvājumam, ikviens var izvēlēties sev piemērotāko kredītu - ņemot vērā savas vajadzības un iespējas. Piemēram, ilgtermiņa aizdevums pieejams 1500 EUR apmērā uz atmaksas termiņu līdz 1 gadam. Savukārt, nelieliem tēriņiem piemērots būs īstermiņa aizdevums- ar termiņu uz 30 dienām un maksimālo summu EUR 500.