TELŠU NOMAS PIEDĀVĀJUMS NO AKURATS.LV

2014-09-13 12:01

Esi  ieplānojis rīkot saviesīgu pasākumu un vēlies ietaupīt pasākuma organizēšanas izmaksas? Tādā reizē tev jābūt apgādātam ar attiecīgu telti. Atceramies, ka kādu laiku atpakaļ telšu izvēle bija ļoti ierobežota, teltis bija smagas un neērtas. Tagad situācija ir mainījusies, jo, piemēram, lielākais telšu un to aprīkojuma iznomātājs Latvijā SIA ”Akurāts” piedāvā dažāda izmēra un materiāla teltis un nojumes. SIA „Akurāts” ir telšu īres līderis Latvijas teritorijā  , tomēr veic piegādes arī uz Igauniju un Latviju.  Kompānija  sniedz iespēju iegādāties neskaitāmu izmēru un vizuālā noformējuma teltis – gan lielākas un mazākas,gan  vienkāršas un elegantas. Tātad, katrs var sameklēt savām vajadzībām piemērotāko variantu. Lai atvieglotu tavas raizes par telts iegādi, Akurāts piedāvā teltis plašā sortimentā.

Teltis iespējams  iedalīt atsevišķās dažādās kategorijās –  nakšņošanai domātās teltis un dārza nojumes. Visas teltis var iedalīt arī pēc ietilpības, no vienvietīgām līdz pat četrvietīgām pat manāmi ietilpīgām. Vairāku variantu teltis pieejamas tieši Akurats.lv izvēlē.

Jautāsi, kādu iemeseslu dēļ lietot uzņēmuma SIA ”Akurāts” telts nomas servisu?

TELTS UN NOJUMES IZMAKSAS

• Bez tam uzņēmuma teltis pieejamas ļoti plašā izvēlē un tās ir iespējams izīrēt kopā ar papildus aprīkojumu. Tas nozīmē, ka nav jāmeklē vēl kādu citu firmu pakalpojumi, tāpēc ietaupot laiku un naudu.

TELŠU NOMAS VASARAS PIEDĀVĀJUMS JŪSU SVĒTKIEM

“Akurāts” ir tava iespēja iznomāt teltis un nojumes dažādiem pasākumiem. Piedāvājumā ir vairāki telšu veidi, sākot no 3x3 jeb 9m² teltīm līdz pat 1500 m² lielām teltīm. Tas nozīmē, ka zem ”Akurāts” telts vai nojumes ir iespēja pulcēties daudz apmeklētāju. „Akurāts” teltis ir unikālas. Tās pārsteidz ar neatkārtojamu dizainu, formu, krāsu un izmēriem.

Ja gribi savus viesus  pārsteigt ar oriģinālu telti, tad iegādājies telti –ZVAIGZNE. Tā noteikti uzsvērs pasākuma unikalitāti, jo ar savu formu un krāsu, telts ZVAIGZNE izcelsies jebkurā vietā. Pēc šāda pasākuma apmeklējuma cilvēki vēl nenoliedzami ilgi runās.

Izmēru ziņā iespaidīgākā ir telts 20x75 jeb 1500m² lielumā, bet vajadzības situāijā šo telti var pagarināt vēl par pieciem vai vairāk metriem. Šādas telts izvēli veiksmīgi

NOMĀ PIEEJAMAS NE TIKAI TELTIS -  GALDI, KRĒSLI, STĀVGALDI, SILDLAMPAS, PAKLĀJI, IZNOMĀJAMI AKURĀTS.LV