Telts noma palīdzēs dažādās situācijās

2014-09-22 13:34
Ja jums vajadzīga zāle vai cita veida telpas svinību noorganizēšanai vai maza īslaicīga noliktava, jums tieši laikā būs SIA Akurāts piedāvātā telts noma. Telts īre ir paredzēta visādiem gadījumiem, piemēram, gadatirgiem, festivāliem, pilsētas svētkiem un citiem. Jāpiebilst, ka SIA Akurāts sniedz ne vien nojumju, bet arī pārējā pasākuma aprīkojuma īri un tā transportēšanu un salikšanu.
 Ļoti būtiski, ka, īrēt telti nebūt navtas pats, kas nojumi pirkt. Jums vajadzēs maksāt vienīgi par laika posmu, kad telti izmantojat. šī ir lieliska iespēja samazināt tēriņus, turklāt jums nevajag satraukties, ko iesākt ar telti pēc pasākuma. Uzņēmuma pārstāvji to nojauks un aizgādās.
Parasti telts noma tiek izmantota šādos gadījumos:
Festivāliem, sporta spēlēm un citiem pasākumiem ārpus telpām;
Visas piemērotās vietas svinībām ir aizņemtas vai arī to nav vispār;
Vajadzīga noliktava uz īsu laiku.
Akurāts nodrošinātā telts noma ir lielisks risinājums, neatkarīgi no laika apstākļiem un gadalaika. Teltis lieliski derēs dažādos brīvdabas pasākumos, kur nepieciešams nodrošināties pret nepatīkamiem klimatiskajiem apstākļiem, piemēram, koncertiem un gadatirgiem. Tā kāuzņēmums Akurāts piedāvā arī telšu sienu siltināšanu, kā arī sildlampu īri, uzņēmuma sniegtie pakalpojumi ir izmantojami arī kā alternatīva zāles vai citu telpu īrei. Nojumes bieži lieto arī kā pagaidu noliktavu.
Ar Akurāts piemērotu risinājumu atradīs jebkurš. Uzņēmums iznomā gan pavisam nelielas teltis, gan tādas, kā izmērs sasniedz 1500 kvadrātmetrus. Pie Akurāts var iznomāt vairāk nekā 10 dažādu izmēru un formu teltis.
Pasākuma noorganizēšana būs tikt iešām ērta, ja izmantosiet kompānijas Akurāts sniegtos pakalpojumus. Ar Akurāts jums ir pieejamas ne tikai teltis, bet arī cits aprīkojums pasākumiem. Kompānija izīrē patiešām plašu aprīkojuma elementu klāstu - ir atrodami gan krēsli, gan stāvgaldi, gan dekorācijas un pat stikla durvis nojumēm. Jūsu ērtībām SIA Akurāts piedāvā arī aprīkojuma piegādi un salikšanu.