UZŅĒMUMS, KURAM RŪP TĪRĪBA TELPĀS - BERENDSEN.LV

2015-05-17 13:23

Samazini saimniecības precēm atvēlētos naudas līdzekļus par 20 procentiem! Piesaki A/S "Berendsen Tekstila Serviss" piedāvātos higiēnas un paklāju nomas pakalpojumus un nodrošini tīras telpas katru dienu! Berendsen piedāvā vairāku veida pakalpojumus, sākot ar maināmo paklāju nomu un servisu un tāpat arī ar higiēnas iekārtām un to nomu.

Firma organizē šāda tipa servisu: maināmo paklāju serviss, kokvilnas virtuves dvieļu serviss, sarkano paklāju noma svarīgiem notikumiem ar izdevību atlasīt Berendsen produktu krāsas. Ir vērts norādīt, ka pakalpojumu piedāvājumā esošam virtuves dvieļu servisam ir tīri praktisks pielietojums uzņēmuma virtuves telpā, tāpat arī bāros un kafejnīcās, jo  virtuves dvieļi ir no kvalitatīvas kokvilnas, no tiem nepaliek pūciņas pēc slaucīšanas uz stikla traukiem, šķīvjiem un glāzēm u.c..

 Paklājs ir būtisks katrā sezonā, jo paredz gan gružu un netīrumu savākšanu un pasargā grīdu pret nolietojumu. Sortimentā tāda veida paklāji:

- sarkanais paklājs svinīgiem uz banketa svinībām, veikala atklāšanas ceremoniju u.c. ;

- komforta paklāji, tie gādā par drošumu un ko klāj uz slidenas grīdas virsmas ;

-krāsainie paklāji, kas gan pilda savas funkcijas, gan ir spilgts akcents interjerā.;

-Gumijas paklāji domāti rupjo gružu (māla, sniega, smilts savākšanai. Gumijas paklājs jeb skreiperis ir veidots no izturīgas nitrilgumijas, kas pat pie temperatūras svārstībām neplaisā.

Ja tavam uzņēmumam ir vajadzīgi maināmie paklāji, droši piesaki konsultāciju pie Berendsen (EPS) ekspertiem - tev rekomendēs piemērotāko risinājumu! Ja esi nolēmis būt drošs par paklāju kvalitātes zīmi, Berendsen mājaslapā atradīsi sadaļu “Paklāju pētnieki”, kurā ir izpildīti vairāki eksperimenti ar Berendsen paklājiem, lai novērtētu to izturību un būtu pārliecība, ko gūs klients, izvēloties šāda veida servisam.

Ja jums ir nepieciešams kāds no Berendsen (EPS) piedāvātajiem pakalpojumiem, pierakstīties konsultācijai pie tirdzniecības speciālista! Kontaktinformāciju var sameklēt mājaslapā berendsen.lv. Piesakot konsultāciju, pie tevis ieradīsies uzņēmuma pārstāvis un ieteiks piemērotāko risinājumu. uzturi tīrību telpās kopā ar Berendsen (EPS)!