UZTICIET ZOBU VESELĪBU ZOBĀRSTNIECĪBAS KLĪNIKAS DENTAL ART PROFESIONĀĻIE - ZOBU BALINĀŠANA UN LABOŠANA!

2015-06-25 12:07

zobu balināsana

Lai iegūtu skaistus, veselus zobus un iekšējo pārliecību, vajadzīgs regulārs zobārsta apmeklējums. Apmeklējiet zobārstniecības klīniku Dental Art, kas rūpējas par savu pacientu zobu veselību, ievērojot visaugstākās kvalitātes standartus. Šai klīnikā strādā augstākās kvalifikācijas speciālisti, kuri palīdzēs Jums iegūt labāko risinājumu zobu skaistuma un veselības saglabāšanai vai uzlabošanai.

Lai pārbaudītu zobu veselību un laicīgi sāktu zobu ārstēšanu, ieteicams pats mazākais reizi gadā apmeklēt klīnikas speciālistu zobu diagnosticēšanai. Tas radīs iespēju speciālistam ātri un precīzi noteikt iespējamās zobu un smaganu problēmas un sastādīt atbilstošu ārstēšanas plānu, savukārt Jums tā būs noderīga iespēja pastāvīgi būt informētam par zobu un mutes veselības stāvokli, vajadzības gadījumā laicīgi uzsākot zobu ārstēšanu un ilgstoši saglabājot zobu veselību labā līmenī. „Dental Art” klīnikas zobārstniecība piedāvā iespēju uzsākt ārstēšanos pie augsti kvalificētiem šīs jomas speciālistiem: stomatologa, implantologa, protezētāja, periodontologa sejas-žokļu ķirurga – atkarībā no Jūsu vēlmēm un nepieciešamības.

Ja vajadzīga zobu protezēšana, klīnika nodrošina dažādas iespējas: zobu kroņi, tilti, zobu sakņu inlejas, izņemamās zobu protēzes, kā arī zobu venīri (porcelāna plāksnītes). Ja pacienta zobs ir nopietni sabojāts dažādu zobu defektu dēļ (kariess, erozija, abrāzija, zobu traumas) un rezultātā ir palicis mazāk par 30% - 50% no zoba apjoma, sabojātā zoba atjaunošanai tiek izmantota zoba saknes inleja un zoba kronis. Inleju iecementējot var radīt pamatu bojātā zoba restaurēšanai ar zoba kroni vai tiltu no izvēlētajiem materiāliem (metālkeramikas, keramikas, cirkonija, cirkonijkeramikas vai lietie). Bet protezēšana ar izņemamām zobu protēzēm (ierīcēm, kas tiek izmantotas zaudēto zobu atjaunošanai) ir vienkāršākais un lētākais zaudēto zobu atjaunošanas veids.

Šeit tiek veikta augstākās kvalitātes implantoloģija. Zobu implanti tiek ražoti no bioloģiski saderīga, cilvēka audiem draudzīga titāna, un tādēļ pacientiem ar pietiekami labu veselību un atbilstošas zobu higiēnas ievērošanas gadījumā implanti kalpos visu mūžu. Atšķirībā no pierastajām  protezēšanas metodēm, zobu implanti ir fizioloģiski daudz piemērotāki un ļauj pilnībā saglabāt dabīgajiem zobiem piemītošo estētisko izskatu un funkcijas.

 

Ja pacienta zobi laika gaitā zaudējuši dabīgo baltumu un kļuvuši dzeltenīgi vai tumši (piemēram, nikotīna vai kofeīna iedarbībā), viena no labākajām metodēm zobu vizuālā izskata uzlabošanai ir zobu balināšana. Zobu balināšana ar profesionālu balinošu gela iedarbību tiek likvidēta traucējošā pigmentācija, kā rezultātā emaljas tonis top izteikti gaišāks. Bet ortodonts, pielietojot īpašas ortodontiskās plates vai breketes uzlabos funkcionāli nepareizu zobu sakodienu, kas izveidojies nepareizas žokļu attiecības vai zobu augšanas traucējumu dēļ. Zobu balināšana pie speciālistiem ir labākā izvēle.

 

Zobu balināšana, kā arī to labošana klīnikā Dental Art ir pareizā izvēle ikvienam. Izmēģini arī Tu!