Vai zini, kā pielietot blociņus ar spirāli mārketinga kampaņās?

2015-03-01 15:25

blociņšJebkuram salīdzinoši mazam uzņēmuma ir vēlme ieguldīt naudu efektīvos, tomēr budžetam draudzīgos reklāmas materiālos. Lai arī bukleti un skrejlapas jeb flajeri ir cenas ziņā izdevīgi un spēj piegādāt mērķauditorijai visu nepieciešamo informāciju par Jūsu produktu vai pakalpojumiem, pastāv daži citi noderīgi veidi, kā vērst potenciālo klientu uzmanību piedāvājot tiem produktus, kurus viņi paturēs savā redzeslokā daudz ilgāku laiku nekā iepriekš minētos reklāmas rīkus. 

Personalizēti blociņi kā mārketinga rīks 

Vai esat kādreiz iedomājušies par to, ka sava uzņēmuma reklamēšanai var tik izmantoti blociņi ar spirālēm? Iespējams, doma par šiem blociņiem patiešām nav pirmais risinājums, kas iešaujas prātā liekot kopā kārtējo mārketinga kampaņu, tomēr personalizētu spirāļu blociņu druka varētu būt tas, kas izceļ Jūs uz konkurentu fona. Noteikti apsveriet domu izdalīt blociņus dažādās izstādēs vai skatēs. Tā kā blociņi ar spirālēm ir kas sarežģītāks un interesantāks (ar meistaru veidotu dizainu, kas pastiprina Jūsu uzņēmuma tēlu) nekā parasta vizītkarte vai flajeris, Jūs noteikti izcelsieties starp saviem konkurentiem.

Blociņš kļūst par noderīgu dāvanu arī klientu acīs 

Apdrukātu spirāļu blociņu dizains var nodot Jūsu informāciju klientam ļoti gaumīgā manierē, proti, izmantojot šādus blociņus klients pamana Jūsu reklāmu vai logo teju katru dienu, nemaz par to neiedomājoties, jo viņš vienkārši izmanto blociņu, lai tajā atzīmētu sev svarīgu informāciju. Pieņemot lēmumu izdalīt klientiem blociņus ar spirālēm Jūs netieši norādāt, ka labāk vēlaties investēt produktā, kas viņiem varētu būt patiešām noderīgs. Blociņu izgatavošana ir veids, kā panākt, ka Jūsu informācija paliks klientu rokās, nevis tiks izmesta tuvākajā atkritumu tvertnē, kā tas bieži vien ir ar parastajiem flajeriem. Mūsdienās pieejami dažādi risinājumi, lai šo ideju par apdrukātiem spirāļu blociņiem pārvērstu realitātē. Pateicoties dažādām dizaina iespējām Jums ir pilnīga kontrole pār to, kāds ir Jūsu blociņu dizains, kā tie izskatās un kādu iespaidu tie rada. Bieži vien iespējams pasūtīt arī nelielas tirāžas, lai izmēģinātu kā šie blociņi iederas Jūsu reklāmas kampaņā, tajā pat laikā neiztērējot visu Jūsu reklāmas budžetu. Iespējami labākam rezultātam vēlams pirms blociņu vai jebkura cita materiāla drukāšanas konsultēties ar pieredzējušiem poligrāfijas dizaineriem, kas spētu sniegt ieteikumus tieši Jūsu individuālajam gadījumam.