VAJADZĪGA TELTS VAI NOJUME? LIELISKĀKOS RISINĀJUMUS MEKLĒ AKURATS.LV

2015-05-30 22:17

Neatkarīgi no tā, vai pasākumu plānots rīkot telpā vai brīvā dabā, tam vajadzīgs atbilstošs inventārs. To ne vienmēr ir izdevīgi iegādāties, tādēļ var apsvērt iespēju izmantot Akurats.lv piedāvātos pakalpojumus.

Akurats.lv piedāvā daudzveidīgu pasākumu inventāra klāstu. Piemēram, teltis un nojumes. Telšu noma būs laba iespēja saņemt tieši tavam pasākumam piemērotāko risinājumu! Nojumes noma būs lielisks risinājums gan festivālos un gadatirgos, gan arī privātos svētkos.

Ja pasākumam vajadzīgi arī krēsli, ieskaties Akurats.lv  lieliskajos piedāvājumos! Krēslu noma ir piemērots risinājums brīžos, kad krēsli nepieciešami uz salīdzinoši neilgu laiku.

 

Ja vajadzīgi arī galdi, izvēlei gan stāvgaldi, pie kuriem ērti jutīsies četri cilvēki, gan arī banketa galdi. Šie apaļie galdi ir lielāki kā stāvgaldi, turklāt tie pieejami divos izmēros.

Krēslu un galdu noma - iespēja izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam atbilstošāko inventāru, tādā skaitā, kāds tas nepieciešams. Krēslu un galdu īre ir arī lielisks variants, kā ietaupīt, jo nav jāuztraucas, kur uzglabāt mēbeles pēc pasākuma beigām.

Gada siltais laiks ir labākais laiks arī ballītēm. Akurats.lv piedāvājumā arī bāra krēsli un pat bāra lete! Izvēloties šo aprīkojumu, vari būt drošs, ka ballītes viesi šo pasākumu atcerēsies vēl ilgi!

Ja plāno brīvdabas pasākumu, kurš noritēs arī vakarā vai naktī, būtiski parūpēties par tā apmeklētāju komfortu, izvēloties atbilstošus sildītājus. Akurats.lv piedāvājumā gāzes sildītāji, kas ērti novietojami, piemēram, nojumē vai teltī. Aprēķinot, cik šādi sildītāji vajadzīgi konkrētajam pasākumam, jāatceras, ka viena šāda sildlampa siltumu nodrošina apmēram 20 kvadrātmetrus lielai platībai.

Izmantot Akurats.lv piedāvātos pakalpojumus nozīmē kvalitāti un ērtības. Izvēlētais inventārs tiks nogādāts vēlamajā vietā un laikā, kā arī uzstādīts un demontēts pēc pasākuma beigām. Akurats.lv - lai svētki izdodas!