VAJADZĪGI KRĒSLI PASĀKUMAM? IESKATIES AKURATS.LV!

2015-06-09 17:44

Tuvojas vasaras sezona, kad pasākumi ārā, pie dabas, ir viens no labākajiem veidiem kā pavadīt laiku. Akurāts.lv piedāvā nomāt dažādu veidu un izmēru teltis un nojumes. Tās pieejamas sākot ar 9 kvadrātmetriem līdz pat 1500 kvadrātmetriem izmēra ziņā. Tāpat, iespējams īrēt arī cita veida aprīkojumu.

 

Akurāts.lv būs lielisks palīgs svētku rīkošanā, jo īrēt varēsi ne tikai nojumes, bet arī visu nepieciešmo aprīkojumu, tostarp arī krēslus. Krēslu nomā pieejami gan banketu krēsli, gan bāra krēsli. Krēslu noma ir lielisks risinājums gadījumos, kad krēsli nepieciešami uz salīdzinoši neilgu laiku. Tāpat, ir iespējams nomāt arī banketa krēslus. Banketa krēsli izgatavoti no mīksta materiāla, kas sniegs komforta sajūtu, ja krēslā nepieciešams pavadīt vairāk laika. Krēslus nomāt būs daudz vienkāršāk un izdevīgāk kā iegādāties tos un domāt par to piegādes iespējām.

 

Akurāts.lv īrēt piedāvājumā ne tikai krēsli, bet arī galdi. Nomā pieejami gan stāvgaldi, gan banketu galdi. Izvēlies tieši tādus, kādi nepieciešami organizētajām svinībām vai citam pasākumam.

 

Viesības, kāzas, dzimšanas dienas ballīte vai kāds cits pasākums. Nezinu, kur to rīkot? Nezinu, kur sagādāt visu nepieciešamo? Izvēlies Akurāts.lv, jo šeit atradīsi gan teltis, gan galdus un pat sildlampas! Tās ir gāzes sildītāji, ko ērti savienot ar Akurāts.lv piedāvātajām teltīm. Ar vienu sildlampu iespējams apsildīt 20 kvadrātmetrus lielu telpu. Šādi gāzes sildītāji lieliski noderēs tad, ja pasākums ārā turpināsies arī vakarā, kad paliek vēss.

 

Izvēlies Akurāts.lv un esi drošs par nepieciešamo aprīkojumu, jo ar zinošu speciālistu palīdzību Tu varēsi uzstādīt gan telti, gan novietot galdus un krēslus nepieciešamajās vietās. Akurāts.lv būs Tavs palīgs un sabiedrotais, ja nepieciešams sarīkot neaizmirstamus svētkus! Akurāts piedāvā  stāvgaldu, arī telšu, nojumju, galdu, solu, lampu un cita pasākuma aprīkojuma nomu. Lai pasūtītu Akurāts.lv piedāvātā aprīkojuma elementus, nepieciešams aizpildīt pasūtījuma anketu Akurāts.lv mājas lapā un vienas darba dienas ar Tevi sazināsies Akurāts.lv speciālisti, lai precizētu pasūtījuma detaļas.

 

Ja vajdzīgi krēsli vai citas mēbeles pasākumam, izvēlies Akurāts.lv! Tur ieraudzīsi aprīkojumu svinībām plašā klāastā! Ieskaties jau tagad, jo vasaras sezonā aprīkojuma noma ir plaši pieprasīta!